Jesienna słota? Nie rezygnuj z odpoczynku w ogrodzie!

Czujesz się znudzony zachęcaniem do zakupu technorattanowych mebli ogrodowych? Trudno, będziemy to robić dalej! Chcemy przekonać absolutnie wszystkich, że mimo już jesiennej aury, w ogrodzie wciąż można wypoczywać. Idziemy o krok dalej – zachęcamy do relaksu na świeżym powietrzu, we własnym ogrodzie, przez cały rok!

Nie przejmuj się aurą, wybieraj meble ogrodowe

Fakt, że wakacje dobiegły końca, nie oznacza, że trzeba rezygnować z odpoczynku w ogrodzie. Nie spodziewamy się już wielkich upałów, dłuższych dni i urlopowego odpoczynku. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by odgonić negatywną aurę jesiennej słoty i zasiąść do technorattanowego stołu, na fotelu wykonanym w tym samym stylu.

Gdybyśmy mieli pod ręką jedynie drewniane meble ogrodowe, przyszłoby nam zmierzyć się z ich odstawianiem w kąt – dosłownie i w przenośni. Drewno nie lubi deszczu i niskiej temperatury. Nawet odpowiednio zabezpieczone, łatwo łapie wilgoć, a ta sprzyja niszczeniu ogrodowych mebli z drewna. Teraz jest dobra okazja, by pokusić się o zakup mebli bazujących na technorattanie, bo to znak, że skorzystamy z nich i jesienią, i również zimą. W końcu nie ma nic przyjemniejszego niż ognisko w mroźny dzień i smakołyki zajadane w pełnym komforcie, siedząc, a nie stojąc!

Skoro letni sezon dobiegł końca, to również mamy przed sobą czas wyprzedaży. To zaś oznacza, że być może upolujemy wymarzone wyposażenie do ogrodu, w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. Jeśli już czujemy się przekonani do produktu, jakim są technorattanowe meble ogrodowe, w Bazkar.pl znajdziemy ich szeroką gamę. Wystarczy dobrać kolor, wykonanie, pojedyncze elementy lub cały zestaw, i gotowe!

Uprzyj się na technorattan!

Chcąc cieszyć się ogrodem praktycznie przez cały rok, bądźmy uparci. Swój upór skierujemy na technorattanowe wykonania. Łączą one najlepsze cechy mebli ogrodowych stworzonych z naturalnych materiałów, ale i z tworzyw sztucznych. Mamy bowiem do czynienia z technorattanową, wzmocnioną plecionką, która do złudzenia przypomina naturalny rattan. Cechuje ją jednak duża odporność na uszkodzenia, ale i działanie czynników zewnętrznych.

Jeśli teraz przypominamy sobie widok takich mebli z restauracji i ogródków kawiarnianych, to znak, że już jesteśmy na dobrym tropie. Nie bez powodu już jakiś czas temu właściciele takich miejsc, wybrali technorattanowe meble. Ich struktura radzi sobie nie tylko z kapryśną pogodą, ale i jest łatwa do utrzymania w czystości. Plamy z soków, trunków czy tłuste zabrudzenia po smacznych daniach? Wystarczy wilgotna ściereczka lub woda i delikatny detergent, by się ich pozbyć.

Lekkość, mobilność i uniwersalność

Technorattanowe meble ogrodowe są lekkie, choć nie brakuje im wytrzymałości i stabilności. Zawdzięczają to technologii wykonania wzmocnionej plecionki. Ta cecha wiąże się z mobilnością. Łatwo je przestawić w dowolne miejsce. Gdy przyjdzie chęć, by zamiast w ogrodzie spędzać wolny czas na tarasie lub balkonie, wystarczy pochwycić fotele i stolik, przenieść w wybrane miejsce i cieszyć się relaksującymi chwilami.

Uniwersalność. Kojarzy się banalnie, gdy w grę wchodzi wystrój zielonej przestrzeni? Skądże znowu! Uniwersalność technorattanowych mebli ogrodowych polega na tym, że bez problemu wpisujemy je w dowolną aranżację przydomowej architektury. Dobrze komponują się z atmosferą małych dworków i dużych willi. Świetnie wyglądają w ogrodzie, który otacza nowoczesny dom pasywny. To my decydujemy o tym, jaki będzie efekt końcowy. Mamy bowiem do wyboru różnorodne kształty i kolory, a do tego łączenia z innymi materiałami, chociażby szkłem czy metalem.

Uprzyj się więc na technorattan i nie rezygnuj z odpoczynku w ogrodzie o dowolnej porze roku!

 

Dodaj komentarz

CommentLuv badge